Aplikacje webowe

Projektujemy, opracowujemy i dostarczamy indywidualne produkty cyfrowe, które są dopasowane do twoich potrzeb. Naszym celem jest tworzenie aplikacji, sprzedają się same. Koncentrując się na psychologii i zachowaniu użytkowników, rozumiemy główne problemy, z którymi borykają się Twoi użytkownicy dzięki czemu tworzymy unikalne rozwiązania, które zapewnią Twoim aplikacjom wyjątkową wartość. Nie tylko dostarczymy Ci udaną aplikację, ale także zaprojektujemy coś, co przykuje przykuje użytkowników do Twojej marki.

  • Masz innowacyjny pomysł na aplikację?
  • Pomimo ograniczonego budżetu chcesz szybko wypuścić aplikację na rynek?
  • Pragniesz podnieść efektywność procesów obowiązujących w spółce?
  • Potrzebujesz wsparcia i rozwoju istniejącego produktu?
  • Zastanawiasz się nad wypuszczeniem świetnej aplikacji, jednak nie wiesz, jak się za to zabrać?

Jesteśmy zespołem programistów, który specjalizuje się w różnych technologiach. Projektujemy, kodujemy i dostarczamy rozwiązana szyte na miarę – od prostej responsywnej strony WWW do skomplikowanej aplikacji - Ty decydujesz.

Nasz zespół developerski miał styczność z projektami na każdym poziomie: od małych produktów cyfrowych po przez rozbudowane systemy dla dużych firm - "wiemy, co w trawie piszczy", jeżeli chodzi o programowanie.

pisanie programów na zamówienie

Case Studies

Q2 Smart Locker

W projekcie Q2Locker powiązaliśmy ze sobą wiele technologii, które wcześniej nie były stosowane nigdzie indziej w warunkach produkcyjnych. Udało nam się stworzyć produkt przyjazny dla użytkownika końcowego oraz łatwy w zarządzaniu i przyszłej rozbudowie.

pisanie programów na zamówienie

Case Studies

Fitpass

Zaprojektowaliśmy oraz wykonaliśmy aplikację dla marki FitPass. Aplikacja zawiera wyszukiwarkę obiektów, strony informacyjne orazautorski CMS. Cały projekt został przygotowany jako single-page-application. Została również przygotowana wersja responsywna całej witryny.