Product design workshop jako pierwszy krok do sukcesu Twojego produktu!

 

Zanim rozpoczniesz tworzenie swojego produktu musisz najpierw przygotować plan. Dlatego właśnie potrzebujesz Product Design Workshop.

Product Design Workshop to zdalna sesja dla Ciebie i Twojego zespołu, poprowadzona przez doświadczoną grupę profesjonalistów. W trakcie warsztatów pomożemy Ci z Twoim modelem biznesowym i techniczną częścią budowania aplikacji. Wspólnie zwizualizujemy każdy z procesów, który chcesz stworzyć i przygotujemy wstępne makiety. Na koniec uzyskasz gotowy plan na development wraz z roadmapą i szczegółową estymacją.

Case Study
 

Dostarczamy

 

3 specjalistów

w Twoim zespole

1 dzień

warsztatów produktowych

3 680 zł

koszt warsztatów

Prototypowanie & MVP dla Startupów

 

Pierwszym krokiem w budowaniu Twojego produktu zawsze powinien być prototyp lub wersja MVP.

To właśnie czas na zwalidowanie Twojego produktu, zarówno od strony technicznej jak i potrzeb użytkownika. Niskim kosztem możesz stworzyć pierwszą wersję swojej aplikacji i dowiedzieć się czy spełnia wymagania użytkowników. To daje Ci również informacje o tym, czego oczekują oni w kolejnych wersjach.

 

Dostarczamy

 

3 specjalistów

w Twoim zespole

4-8 tygodni

pracy nad projektem

50 000 zł

cena już od

Zespoły programistyczne

 

Zleć swoje prace IT doświadczonemu zespołowi.

Nie ma znaczenia, czy masz po swojej stronie osobę techniczną. Jesteśmy w stanie zapewnić Ci zespół odpowiedzialny za pracę nad Twoim projektem jak również zarządzanie nim. Jest to rozwiązanie prostsze i tańsze niż budowanie swojego zespołu, lecz równie wydajne.

Case study
 

5+ specjalistów

w Twoim zespole

4+ tygodnie

pracy nad projektem

20 000 zł tygodniowo

cena już od

Zainteresowany współpracą?

Lista naszych narzędzi