user interface, user experience Projektowanie interfejsu aplikacji (UI/UX)

 • Masz innowacyjny pomysł na aplikację?
 • Chcesz podnieść atrakcyjność swojej strony lub aplikacji?
 • Szukasz sposobu aby zwiększyć konwersję z odsłon na zamówienia?
 • Chcesz dostarczyć swoim klientom lepszego doświadczenia związanego z Twoim produktem?

Jako doświadczony zespół tworzący oprogramowanie oferujemy Ci pomoc. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!
Przedstaw nam swój pomysł, a my zajmiemy się przygotowaniem makiet oraz całego projektu graficznego.

pisanie programów na zamówienie

Case Studies

Q2 Smart Locker

W projekcie Q2Locker powiązaliśmy ze sobą wiele technologii, które wcześniej nie były stosowane nigdzie indziej w warunkach produkcyjnych. Udało nam się stworzyć produkt przyjazny dla użytkownika końcowego oraz łatwy w zarządzaniu i przyszłej rozbudowie.

pisanie programów na zamówienie

Case Studies

Fitpass

Zaprojektowaliśmy oraz wykonaliśmy aplikację dla marki FitPass. Aplikacja zawiera wyszukiwarkę obiektów, strony informacyjne orazautorski CMS. Cały projekt został przygotowany jako single-page-application. Została również przygotowana wersja responsywna całej witryny.

Zadaj pytanie im bardziej szczegółowe tym lepiej będziemy w stanie pomóc

Opinie naszych klientów

q2 locker
quote-icon

Arek Kozłowski

Managing Director of Q2 Smart Lockers & Arco London Ltd.

Współpracowałem z GMI Group przy wielu projektach przez ostatnie 4 lata. Zawsze byłem zadowolony z jakości zleconych prac, które były wykonane przez Mikołaja Lehmana i cały jego zespół programistyczny.Firmia GMI posiada unikalne umiejętności przekładania pomysłów w rzeczywistość. Są bardzo sprawni, dyskretni, a przede wszystkim godni zaufania.

Ponadto cały zespół GMI Group jest dumny z tego, co robi, a robią wszystko precyzyjnie. Cały team bardzo ciężko pracuje, aby osiągnąć dokładnie takie wyniki, jakich oczekuje klient. Wielokrotnie pracowali do późnych godzin przy moich projektach, po to aby upewnić się, że powierzone zadania są dokładnie zrobione, zgodnie z tym, czego oczekiwała moja firma.

Mikołaj jest oddany, inteligentny, odpowiedzialny i nigdy nie przekroczył terminu. Bez wahania polecam GMI Group. Zamierzam korzystać z ich usług przy kolejnych projektach.
Dowiedz się więcej
Supreme Court Review
quote-icon

Josh Kleiman

CEO, Founder
Nowy Jork, US

Zespół programistów z GMI jest najlepszym z jakim kiedykolwiek pracowałem!

Miałem okazję pracować z programistami z Chin, Indii, Filipin, USA, UK oraz wielu innych miejsc. Do momentu kiedy nie spotkałem tego zespołu zawsze pojawiały się problemy - włączając w to sytuacje gdy programiści nie posiadali umiejętności o których wcześniej wspominali, budżety były przekraczane oraz nie poświęcano naszym projektom wystarczającej uwagi.

Wszystkie te problemy zniknęły kiedy znalazłem zespół GMI. Po tylu latach problemów nawiązanie współpracy z GMI było tym czego potrzebowaliśmy!

Komunikacja jest kluczem w tego typu projektach, a tutaj byłem w kontakcie z zespołem każdego dnia! Wszystko zostało wykonane w jak najbardziej profesjonalny sposób można sobie tylko wyobrazić.

Przez lata szukałem zespołu jak ten i bardzo się cieszę się finalnie się to udało. Bardzo dziękuję za całą ciężką pracę i liczę na współpracę w przyszłości.
Dowiedz się więcej
Elearning app
quote-icon

Karolina Sobocińska

Project Manager
Języki Online Sp. z o.o.
Warszawa, Polska

Z największą przyjemnością rekomendujemy korzystanie z usług programistycznych oraz długofalową współpracę z GMI Group, która dostarcza spółce Języki Online kompleksową obsługę platformy e-learningowej multikurs.pl wraz z dedykowanym systemem CMS, w tym prace rozwojowe jak również optymalizację istniejących funkcji.Firma GMI Group to zespół wysokiej klasy efektywnie zarządzających swoim czasem profesjonalistów, otwartych na realizację innowacyjnych pomysłów nowoczesnymi metodami. Kompetencje zespołu bez wątpienia są na najwyższym poziomie i godne polecenia. Jakość świadczonych usług, czas realizacji oraz atmosfera codziennej współpracy z firmą GMI Group nie wzbudza żadnych zastrzeżeń. Zrozumienie naszych potrzeb oraz specyfiki realizowanego projektu gwarantuje satysfakcję oraz długofalową współpracę.

Bez wahania możemy polecić GMI Group jako godnego zaufania partnera technologicznego. Sprostają wszelkim projektom informatycznym, a realizacja szalonych pomysłów w realistycznym budżecie i rozsądnym czasie to ich specjalność.
Dowiedz się więcej
IT Projects - Web applications
quote-icon

Anna Flanek

Project Manager
SILVERMEDIA S.A.
Kraków, Polska

Rekomenduję firmę GMI Group jako rzetelnego, godnego zaufania i zaangażowanego we współpracę partnera.


Firma ta współpracowała z nami podczas realizacji projektu, którego celem było wytworzenie złożonego systemu informatycznego składającego się z portalu internetowego oraz aplikacji mobilnej. Najważniejszymi elementami systemu, za które odpowiedzialna była firma GMI Group, w trakcie realizacji tego projektu były:

 • utworzenie warstwy komunikacyjnej pomiędzy synchronizowanymi systemami,
 • stworzenie struktury danych gromadzonych w systemie,
 • implementacja interfejsu użytkownika portalu internetowego


 • Wszystkie prace były na bieżąco konsultowane, a nasze sugestie i prośby realizowane według oczekiwań. Członkowie zespołu szybko odpowiadali na wiadomości i utrzymywali z nami stały kontakt.

  Współpraca z firmą GMI Group przebiegała owocnie i pomyślnie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jej efektu.

  Wszystkim zainteresowanym współpracą z firmą GMI Group - serdecznie polecamy.
  Dowiedz się więcej

  Masz pytania?