witryny internetowe Strony WWW

Strona internetowa w tych czasach to jedno z podstawowych narzędzi do prezentacji oferty czy też komunikacji z klientem. Zajmujemy się tworzeniem stron www już od ponad 5 lat! Poniżej znajdziesz informacje na temat rzeczy w których jesteśmy najlepsi. Z chęcią pomożemy Ci stworzyć stronę, dzieki której zwiększysz sprzedaż oraz pokonasz konkurencję!

Zobacz jeden z naszych projektów WWW
dla Q2 Smart Locker

www

Etapy projektowania strony internetowej

Projektowanie strony internetowej składa się z kilku etapów.

Pierwszym krokiem, a zarazem najważniejszym jest zrozumienie pomysłu klienta. Etap ten najczęściej odbywa się poprzez spotkanie robocze, rozmowę telefoniczną lub Skype Call. Podczas burzy mózgów powstaje mapa linków oraz wstępny opis witryny. Dodatkowo tworzymy szkice przedstawiajace elementy, które wejdą w skład całego projektu.

Następnie powstaje pełna makieta (szkic) witryny wraz z opisem poszczególnych podstron oraz funkcji. W tym momencie klient jest już w stanie zobaczyć jak w przybliżony sposób będzie prezentować się finalny projekt.

Do tej pory został stworzony szkic strony wraz z dokumentacją. Kolejnym wyzwaniem jest przygotowanie projektu graficznego (design) czyli finalnego wyglądu serwisu uwzględniającego kolory, czcionki oraz dokładne rozmieszczenie elementów. Po zakończeniu prac nad grafiką na jej podstawie zostaje przygotowana wersja statyczna - HTML/CSS. W tym momencie dostępna jest już prawdziwa strona www, jednak nie zawiera ona w sobie żadnej logiki jak np. wysyłanie wiadomości e-mail.

Gdy zewnętrzny wygląd spełnia wszystkie wymagania przechodzimy do logiki aplikacji. Zostaje podpięty system do zarządzania treścią (CMS) oraz dodatkowe funkcje jak np. wysyłka e-maili, formularz kontaktowy, newsletter, pop-up itp. Strona zostaje również zaprezentowana klientowi oraz udostępniona na serwerze testowym.

Po zaakceptowaniu projektu publikacja odbywa się na serwerze produkcyjnym. W tym momencie klient może się cieszyć swoją, nową, super stroną :)
W tym momencie warto pomyśleć nad promocją witryny - w tym również możemy pomóc - napisz do nas!

Responsywne strony WWW

różne rozdzielczości, responsywność

Obecnie każdy z nas posiada smartfon oraz komputer stacjonarny czy też laptop. Spora część klientów wspomaga się również tabletem podczas codziennej pracy i rozrywki. Dlatego bardzo ważne jest, aby stworzona witryna wyświetlała się odpowiednio na każdym urządzeniu.

Strony responsywne dostosowują się do rozdzielczości różnych ekranów dzięki czemu odwiedzający taką stronę nie musi np. przybliżać czy też oddalać tekstów i przycisków znajdujących się na stronie.
Dobrze zaprojektowana strona responsywna dostarczy odwiedzającemu niezbędne informacje w bardzo czytelny sposób.

Projektowanie sklepów internetowych (Ecommerce)

W przypadku sklepów internetowych w 90% przypadków proponujemy stworzenie projektu na podstawie istniejących rozwiązań takich jak Prestashop czy OpenCart. Większość klientów oczekuje bardzo podobnych rozwiązań w swoich sklepach internetowych, a co za tym idzie ponoszenia kosztów związanych z tworzeniem autorskich rozwiązań traci sens. Dodatkowo wskazane programy posiadają wiele modułów (darmowych lub dostępnych za niewielką opłatą), które pomagają w promocji, marketingu oraz sprzedaży.
Jeżeli jednak poszukujesz nietypowyh rozwiązań to również możemy pomóc! Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Dedykowane, autorskie oprogramowanie

Nasza specjalizacja to tworzenia rozbudowanych systemów informatycznych. Jeżeli jesteś zainteresowany zaprojektowaniem i wdrożeniem systemy składającego się z większej ilości modułów i funkcji zapraszamy do zapoznania się z sekcją Systemy dedykowane. Znajdziesz tam również informacje na temat integracji z zewnętrznymi systemami np. płatności oraz autoryzacji.

Zadaj pytanie im bardziej szczegółowe tym lepiej będziemy w stanie pomóc

Opinie naszych klientów

q2 locker
quote-icon

Arek Kozłowski

Managing Director of Q2 Smart Lockers & Arco London Ltd.

Współpracowałem z GMI Group przy wielu projektach przez ostatnie 4 lata. Zawsze byłem zadowolony z jakości zleconych prac, które były wykonane przez Mikołaja Lehmana i cały jego zespół programistyczny.Firmia GMI posiada unikalne umiejętności przekładania pomysłów w rzeczywistość. Są bardzo sprawni, dyskretni, a przede wszystkim godni zaufania.

Ponadto cały zespół GMI Group jest dumny z tego, co robi, a robią wszystko precyzyjnie. Cały team bardzo ciężko pracuje, aby osiągnąć dokładnie takie wyniki, jakich oczekuje klient. Wielokrotnie pracowali do późnych godzin przy moich projektach, po to aby upewnić się, że powierzone zadania są dokładnie zrobione, zgodnie z tym, czego oczekiwała moja firma.

Mikołaj jest oddany, inteligentny, odpowiedzialny i nigdy nie przekroczył terminu. Bez wahania polecam GMI Group. Zamierzam korzystać z ich usług przy kolejnych projektach.
Dowiedz się więcej
Supreme Court Review
quote-icon

Josh Kleiman

CEO, Founder
Nowy Jork, US

Zespół programistów z GMI jest najlepszym z jakim kiedykolwiek pracowałem!

Miałem okazję pracować z programistami z Chin, Indii, Filipin, USA, UK oraz wielu innych miejsc. Do momentu kiedy nie spotkałem tego zespołu zawsze pojawiały się problemy - włączając w to sytuacje gdy programiści nie posiadali umiejętności o których wcześniej wspominali, budżety były przekraczane oraz nie poświęcano naszym projektom wystarczającej uwagi.

Wszystkie te problemy zniknęły kiedy znalazłem zespół GMI. Po tylu latach problemów nawiązanie współpracy z GMI było tym czego potrzebowaliśmy!

Komunikacja jest kluczem w tego typu projektach, a tutaj byłem w kontakcie z zespołem każdego dnia! Wszystko zostało wykonane w jak najbardziej profesjonalny sposób można sobie tylko wyobrazić.

Przez lata szukałem zespołu jak ten i bardzo się cieszę się finalnie się to udało. Bardzo dziękuję za całą ciężką pracę i liczę na współpracę w przyszłości.
Dowiedz się więcej
Elearning app
quote-icon

Karolina Sobocińska

Project Manager
Języki Online Sp. z o.o.
Warszawa, Polska

Z największą przyjemnością rekomendujemy korzystanie z usług programistycznych oraz długofalową współpracę z GMI Group, która dostarcza spółce Języki Online kompleksową obsługę platformy e-learningowej multikurs.pl wraz z dedykowanym systemem CMS, w tym prace rozwojowe jak również optymalizację istniejących funkcji.Firma GMI Group to zespół wysokiej klasy efektywnie zarządzających swoim czasem profesjonalistów, otwartych na realizację innowacyjnych pomysłów nowoczesnymi metodami. Kompetencje zespołu bez wątpienia są na najwyższym poziomie i godne polecenia. Jakość świadczonych usług, czas realizacji oraz atmosfera codziennej współpracy z firmą GMI Group nie wzbudza żadnych zastrzeżeń. Zrozumienie naszych potrzeb oraz specyfiki realizowanego projektu gwarantuje satysfakcję oraz długofalową współpracę.

Bez wahania możemy polecić GMI Group jako godnego zaufania partnera technologicznego. Sprostają wszelkim projektom informatycznym, a realizacja szalonych pomysłów w realistycznym budżecie i rozsądnym czasie to ich specjalność.
Dowiedz się więcej
IT Projects - Web applications
quote-icon

Anna Flanek

Project Manager
SILVERMEDIA S.A.
Kraków, Polska

Rekomenduję firmę GMI Group jako rzetelnego, godnego zaufania i zaangażowanego we współpracę partnera.


Firma ta współpracowała z nami podczas realizacji projektu, którego celem było wytworzenie złożonego systemu informatycznego składającego się z portalu internetowego oraz aplikacji mobilnej. Najważniejszymi elementami systemu, za które odpowiedzialna była firma GMI Group, w trakcie realizacji tego projektu były:

  • utworzenie warstwy komunikacyjnej pomiędzy synchronizowanymi systemami,
  • stworzenie struktury danych gromadzonych w systemie,
  • implementacja interfejsu użytkownika portalu internetowego


  • Wszystkie prace były na bieżąco konsultowane, a nasze sugestie i prośby realizowane według oczekiwań. Członkowie zespołu szybko odpowiadali na wiadomości i utrzymywali z nami stały kontakt.

    Współpraca z firmą GMI Group przebiegała owocnie i pomyślnie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jej efektu.

    Wszystkim zainteresowanym współpracą z firmą GMI Group - serdecznie polecamy.
    Dowiedz się więcej