minimum viable product Minimum Viable Product

Specjalizujemy się w przygotowywaniu MVP dla startupów. Już w 100 godzin jesteśmy w stanie przygotować wersję alfa Twojego produktu.

 • Masz świetny pomysł na ciekawy produkt?
 • Chcesz w bezpieczny sposób przetestować swój projekt?
 • Pragniesz zaprezentować go grupie docelowej i sprawdzić jak się przyjmie?

W tego typu przypadkach Minimal Viable Product okaże się najlepszym rozwiązaniem. MVP, czyli podstawowa wersja Twojego pomysłu, z której usuwa się wszystkie nadmiarowe funkcjonalności. MVP ma za zadanie działać i prezentować podstawową wartość przyszłym użytkownikom. Jeżeli chcesz sprawdzić, czy będziesz dobrym nurkiem, nie kupujesz od razu łodzi podwodnej, tylko stawiasz na podstawowy sprzęt, który pozwoli Ci dowiedzieć się, czy nurkowanie jest dla Ciebie. Tym właśnie jest MVP, który Ci oferujemy.

Q2 Smart Locker

pisanie programów na zamówienie

Minimal Viable Product – dlaczego warto się nim zainteresować?

MVP to doskonała furtka dla wszystkich StartUpów oraz osób, które chcą przetestować swój pomysł. Dzięki tej metodzie tworzenia aplikacji na zamówienie można określić opłacalność projektów. MVP umożliwia:

 • sprawdzenie, czy produkt spełnia wymagania odbiorców;
 • pierwsze skonfrontowanie zalet produktu z wymaganiami odbiorców;
 • ogólne zainteresowanie produktem i poszczególnymi jego funkcjami.

Największą zaletą MVP są niewielkie koszta realizacji. Dzięki ograniczeniu do minimum dodatkowych funkcji możesz w bardzo szybki i tani sposób uzyskać swój prototypowy program na zamówienie. Więcej o MVP przeczytasz na naszym blogu pod tym linkiem KLIK.

Minimal Viable Product? Tylko z GMI!

Od ponad 7 lat działamy na ogólnoświatowych rynkach IT. Znamy nowoczesne standardy i chętnie korzystamy z innowacyjnych rozwiązań. Przy realizacji naszych projektów stawiamy na profesjonalizm i jasną współpracę. Staramy się dać Ci to, czego oczekujesz. Decydując się na nasze usługi z zakresu tworzenia MVP, zyskujesz:

 • wydajną i optymalną pracę
 • pełną indywidualność produktu dopasowanego do Ciebie;
 • sprawny kontakt i doradztwo;
 • wsparcie po wdrożeniu produktu.

Jak będziemy dla Ciebie tworzyć?

Współpraca z nami jest przyjemna i prosta. Poniżej przedstawiamy Ci filary naszego procesu twórczego, w który będzie zaangażowany Twój produkt MVP.

Za Twój projekt odpowiadać będzie zespół fachowców

GMI zatrudnia wyłącznie profesjonalistów, którzy doskonale wiedzą, jak rozwiązywać stawiane przed nimi zadania. W skład zespołu, który będzie w pocie czoła pracował, aby dać Ci najlepsze możliwe efekty Twojego projektu, wchodzą:

 • Frontend Dewelopera, dbający o przygotowanie interaktywnego interfejsu aplikacji wprost z projektu graficznego.
 • Dwóch Backend Deweloperów, pracujących nad przetwarzaniem informacji oraz prawidłową komunikacją z zewnętrznymi usługami i bazami danych Twojej aplikacji..
 • Designera który odpowiada za cieszącą oko oprawę graficzną Twojego produktu.
 • Project Managera dbający o Twój budżet, czas oraz sposób realizacji poszczególnych zadań. To od niego zależy wspólna wymiana informacji w zespole.

Naszą pracę opieramy na najlepszych metodach

Pracujemy zgodnie z najlepszą metodyką zarządzania projektami IT – Scrum. Nasza praca jest wydajna a dzięki dzieleniu jej na usystematyzowane odcinki – tzw. sprinty, możemy regularnie prezentować Ci postępy nad Twoim MVP oraz zwracać możliwie najlepsze wyniki.

Kontakt jest dla nas priorytetem

Chcemy pozostać z Tobą w stałym kontakcie, który realizujemy, opierając się o elastyczne usługi SaaS (więcej o nich tutaj). Dzięki nim nie jesteś w żaden sposób obciążany oprogramowaniem (instalacją i aktualizacjami) a my możemy korzystać z najnowocześniejszych rozwiązań i metod współpracy, które dopracowaliśmy do perfekcji.

Oferujemy elastyczne modele rozliczania

Dokładnie badamy Twoje zlecenie, dokonujemy jego analizy i wstępnej darmowej wyceny. Dopiero wtedy proponujemy Ci model rozliczeń, który możliwie najlepiej dopasowujemy do Ciebie i Twojego produktu. Obecnie pracujemy na modelach Fixed Price i Time & Material. Pamiętaj – sam decydujesz, który model płatności wybierzesz!

Sprawdź nas!

Skontaktuj się z nami i przedstaw nam swój świetny pomysł. Zapraszamy Cię również do wykonania darmowej wyceny Twojego produktu.

Zadaj pytanie im bardziej szczegółowe tym lepiej będziemy w stanie pomóc