Integracja Software z Hardware

Jesteśmy ekspertami w technlogii

Jesteśmy doświadczonym zespołem z zamiłowaniem do technologii, które wykracza poza dostarczanie rozwiązań cyfrowych. Dlatego zdecydowaliśmy się rozwijać, łącząc oprogramowanie ze sprzętem.

Większość naszego zespołu ma doświadczenie w pracy z IoT i to jest nasz docelowy kierunek. W szczególności jako jedni z nielicznych w Polsce łączymy oprogramowanie ze sprzętem.

To dla nas nie tylko wyzwanie, ale także szansa na tworzenie innowacyjnych projektów, które wpływają na jakość życia społeczeństwa.

Niektóre z naszych specjalizacji

Integracja oprogramowania ze sprzętem

Większość innowacyjnych projektów polega na łączeniu ze sobą oprogramowania i sprzętu. Nie boimy się wyzwań jakie to za sobą niesie.

Napisz do nas

Monitoring sprzętu

W projektach opieracjących się na użyciu sprzętu bardzo ważne jest wiedzieć jaki jest jego stan, nawet gdy znajduje się on na drugim końcu świata. Zwłaszcza jeśli musisz go naprawić i potrzebna ci wiedza, która z części nie pracuje jak powinna. Twoje oprogramowanie może ci w tym pomóc.

Napisz do nas

Konsultacje sprzętowe

Zanim zdecydujesz się na sprzęt, którego użyjesz do swojego projektu, musisz poznać rozwiązania dostępne na rynku. A nawet wtedy możesz się spodziewać, że nie będzie on działał tak jak obiecał producent. My staramy się zminimalizować ryzyko. Zanim zaczniesz swój projekt pomagamy w wyborze najlepszego dla ciebie sprzętu.

Napisz do nas