Web & Mobile & Internet of Things

Pomysł - Realizacja - Produkt

Jesteśmy GMI. Zdalny zespół programistyczny do Twojej dyspozycji.

Zamów Darmową Wycenę

Specjalizujemy się w następujących rozwiązaniach

Case Study

zobacz szczegóły realizacji projektu

portfolio image q2

ZAPROJEKTOWALIŚMY I WDROŻYLIŚMY

System Pralniomatów
w Londynie

Realizując projekt Q2Locker powiązaliśmy ze sobą wiele technologii, które wcześniej nie były stosowane nigdzie indziej w warunkach produkcyjnych.
Udało nam się stworzyć produkt przyjazny dla użytkownika końcowego oraz łatwy w zarządzaniu i przyszłej rozbudowie.

Zobacz więcej
__mainpage.seo.img.delivioo

WDROŻYLIŚMY INNOWACYJNĄ APLIKACJĘ

Na rynek Niemiecki - Delivioo

Od samego początku realizując ten projekt wiedzieliśmy, że pracujemy nad czymś wyjątkowym.
Delivioo wykorzystało potrzebę rynkową i sprawdzony pomysł na biznes. Dzięki solidnemu wdrożeniu o oraz metodyki jaką wykorzystaliśmy podczas realizacji projektu całość została oddana w ekspresowym tempie i bez błędów.

Zobacz więcej
__mainpage.seo.img.multikurs

WSPIERAMY NAJWIĘKSZĄ W POLCE PLATFORMĘ DO NAUKI JĘZYKÓW

Multikurs.pl

Od ponad dwóch lat stale rozwijamy i ulepszamy platformę językowa dla naszego klienta.
Biznes prowadzony on-line wymaga stałych zmian w kodzie. Bez tych poprawek ciągle narasta dług technologiczny, co może doprowadzić do utraty klientów. I to właśnie spotkało multikurs. Dzięki nam firma codziennie ulepsza swój produkt, aby ich klienci byli zadowoleni.

Zobacz więcej

Opinie naszych klientów

q2 locker
quote-icon

Arek Kozłowski

Managing Director of Q2 Smart Lockers & Arco London Ltd.

Współpracowałem z GMI Group przy wielu projektach przez ostatnie 4 lata. Zawsze byłem zadowolony z jakości zleconych prac, które były wykonane przez Mikołaja Lehmana i cały jego zespół programistyczny.Firmia GMI posiada unikalne umiejętności przekładania pomysłów w rzeczywistość. Są bardzo sprawni, dyskretni, a przede wszystkim godni zaufania.

Ponadto cały zespół GMI Group jest dumny z tego, co robi, a robią wszystko precyzyjnie. Cały team bardzo ciężko pracuje, aby osiągnąć dokładnie takie wyniki, jakich oczekuje klient. Wielokrotnie pracowali do późnych godzin przy moich projektach, po to aby upewnić się, że powierzone zadania są dokładnie zrobione, zgodnie z tym, czego oczekiwała moja firma.

Mikołaj jest oddany, inteligentny, odpowiedzialny i nigdy nie przekroczył terminu. Bez wahania polecam GMI Group. Zamierzam korzystać z ich usług przy kolejnych projektach.
Dowiedz się więcej
Supreme Court Review
quote-icon

Josh Kleiman

CEO, Founder
Nowy Jork, US

Zespół programistów z GMI jest najlepszym z jakim kiedykolwiek pracowałem!

Miałem okazję pracować z programistami z Chin, Indii, Filipin, USA, UK oraz wielu innych miejsc. Do momentu kiedy nie spotkałem tego zespołu zawsze pojawiały się problemy - włączając w to sytuacje gdy programiści nie posiadali umiejętności o których wcześniej wspominali, budżety były przekraczane oraz nie poświęcano naszym projektom wystarczającej uwagi.

Wszystkie te problemy zniknęły kiedy znalazłem zespół GMI. Po tylu latach problemów nawiązanie współpracy z GMI było tym czego potrzebowaliśmy!

Komunikacja jest kluczem w tego typu projektach, a tutaj byłem w kontakcie z zespołem każdego dnia! Wszystko zostało wykonane w jak najbardziej profesjonalny sposób można sobie tylko wyobrazić.

Przez lata szukałem zespołu jak ten i bardzo się cieszę się finalnie się to udało. Bardzo dziękuję za całą ciężką pracę i liczę na współpracę w przyszłości.
Dowiedz się więcej
Elearning app
quote-icon

Karolina Sobocińska

Project Manager
Języki Online Sp. z o.o.
Warszawa, Polska

Z największą przyjemnością rekomendujemy korzystanie z usług programistycznych oraz długofalową współpracę z GMI Group, która dostarcza spółce Języki Online kompleksową obsługę platformy e-learningowej multikurs.pl wraz z dedykowanym systemem CMS, w tym prace rozwojowe jak również optymalizację istniejących funkcji.Firma GMI Group to zespół wysokiej klasy efektywnie zarządzających swoim czasem profesjonalistów, otwartych na realizację innowacyjnych pomysłów nowoczesnymi metodami. Kompetencje zespołu bez wątpienia są na najwyższym poziomie i godne polecenia. Jakość świadczonych usług, czas realizacji oraz atmosfera codziennej współpracy z firmą GMI Group nie wzbudza żadnych zastrzeżeń. Zrozumienie naszych potrzeb oraz specyfiki realizowanego projektu gwarantuje satysfakcję oraz długofalową współpracę.

Bez wahania możemy polecić GMI Group jako godnego zaufania partnera technologicznego. Sprostają wszelkim projektom informatycznym, a realizacja szalonych pomysłów w realistycznym budżecie i rozsądnym czasie to ich specjalność.
Dowiedz się więcej
IT Projects - Web applications
quote-icon

Anna Flanek

Project Manager
SILVERMEDIA S.A.
Kraków, Polska

Rekomenduję firmę GMI Group jako rzetelnego, godnego zaufania i zaangażowanego we współpracę partnera.


Firma ta współpracowała z nami podczas realizacji projektu, którego celem było wytworzenie złożonego systemu informatycznego składającego się z portalu internetowego oraz aplikacji mobilnej. Najważniejszymi elementami systemu, za które odpowiedzialna była firma GMI Group, w trakcie realizacji tego projektu były:

 • utworzenie warstwy komunikacyjnej pomiędzy synchronizowanymi systemami,
 • stworzenie struktury danych gromadzonych w systemie,
 • implementacja interfejsu użytkownika portalu internetowego


 • Wszystkie prace były na bieżąco konsultowane, a nasze sugestie i prośby realizowane według oczekiwań. Członkowie zespołu szybko odpowiadali na wiadomości i utrzymywali z nami stały kontakt.

  Współpraca z firmą GMI Group przebiegała owocnie i pomyślnie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jej efektu.

  Wszystkim zainteresowanym współpracą z firmą GMI Group - serdecznie polecamy.
  Dowiedz się więcej

  Technologie w których się specjalizujemy

  angular

  Angular
  Chcesz aby Twoja aplikacja była przejrzysta i działała sprawnie?

  Każdy użytkownik doceni wygodne narzędzie, a przede wszystkim lekki i przyjazny interfejs.

  Tworzenie efektownych aplikacji wymaga odpowiednich narzędzi. Dzięki Angularowi tworzenie warstwy wizualnej jest zdecydowanie szybsze i tańsze!

  symfony

  PHP Symfony & Laravel
  Szybkość tworzenia - podstawowa wersja aplikacji może powstać w dwa tygodnie, dzięki czemu w krótkim czasie będziesz mieć gotowe rozwiązanie. Robimy to szybciej niż inni!

  Łatwość rozbudowy - Posiadasz już aplikacje? Chcesz ją rozbudować? Zgłoś się do nas. Nie tylko zrobimy też szybko, ale przeanalizujemy ją wspólnie pod kątem użytkowym. Otrzymasz pełny feedback wraz propozycjami.

  Wsparcie społeczności - Jeżeli twój produkt rozwija się w zawrotnym tempie i potrzebujesz wsparcia w dalszych pracach zgłoś się do nas. Pomożemy na każdym etapie rozwoju, zaoszczędzisz przede wszystkim czas oraz pieniądze, a my zajmiemy się wszystkim.

  phonegap

  Cordova / PhoneGap
  System Android czy IOS? To podstawowe pytanie, które zadaje sobie każdy myśląc o projektowaniu aplikacji mobilnych.

  A może oba naraz? Na dodatek szybciej i taniej!

  Dzięki takiemu narzędziu jak Cordova (Phonegap) tworząc jedną aplikację otrzymujemy możliwość instalacji oraz uruchomienia jej na wielu platformach. Stosując tą technologię oszczędzamy czas oraz pieniądze
  technologie

  Chcesz Stworzyć Startup, ale nie masz zasobów programistycznych? Jesteśmy specjalistami w dziedzinie Minimum Viable Product (MVP). Pomożemy stworzyć Ci produkt od podstaw jednocześnie mocno zwracając uwagę na budżet.

  chcesz dowiedzieć się więcej?

  Odkryj zalety MVP

  Ostatnio na blogu

  Marcin
  2018-12-14
  Bez innowacji nie ma rozwoju. Dlaczego inwestycje w R&D są tak istotne?
  Niemal 17,5 miliarda dolarów – tak niebotyczną kwotę wydał Amazon na Research & Development w 2017 roku. Raport Bloomberga prezentuje listę 20 rynkowych gigantów, którzy inwestowanie w R&D traktują bardzo poważnie. Dolną część tej imponującej tabeli zamyka Facebook i Cisco, które na ten cel ...
  Mikołaj
  2018-12-05
  Aplikacja mobilna – Hybryda, Progresywna, czy Natywna?
  Super wydajna czy prosta i szybka w produkcji? Złożona i naszpikowana funkcjami czy dostarczona bez większego budżetu? Zanim porwiemy się na zbudowanie aplikacji mobilnej, musimy zastanowić się jaki rodzaj aplikacji będzie najlepszy pod kątem naszej sytuacji biznesowej. Hybrydowa czy natywna – czym ...
  Marcin
  2018-11-02
  Symfony 4 – Jak przejść na nową wersję i grać w back-end orkiestrze
  Wkrótce minie 12 miesięcy od wprowadzenia nowej wersji Symfony. Czwarta odsłona tego popularnego framework’a to z jednej strony spory krok naprzód, a z drugiej szereg ważnych zmian, z którymi jako programiści musimy się zmierzyć. Co zrobić, żeby bezboleśnie przesiąść się z poprzedniej wersji na aktu ...
  Mikołaj
  2018-10-05
  Po co nam ten Scrum? Jak przegrać a jak wygrać projekt IT?
  Jak to się stało, że kilka miesięcy po premierze produktu na rynku, jego funkcjonalności nie pasują do potrzeb użytkowników? Jakie to jest uczucie, kiedy cały biznesplan nadaje się już tylko do postawienia na półce tuż obok siedmiu tomów „W poszukiwaniu straconego czasu”? Projekt IT to nie tylko zło ...

  Zadaj pytanie im bardziej szczegółowe tym lepiej będziemy w stanie pomóc