Software House

 • Masz innowacyjny pomysł na aplikację?
 • Chcesz zoptymalizować pracę swoich pracowników?
 • Pragniesz podnieść efektywność w swojej firmie?
 • Potrzebujesz wsparcia i rozwoju istniejącego produktu?
 • Zastanawiasz się nad wypuszczeniem świetnej aplikacji, jednak nie wiesz, jak się za to zabrać?

Jako doświadczony zespół programistyczny oferujemy Ci pomoc. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!
Przedstaw nam swój pomysł, a my zajmiemy się resztą. Tylko kilka tygodni dzieli Cię od wejścia w posiadanie autorskiego, dedykowanego oprogramowania spełniającego wszystkie Twoje wymagania!

Q2 Smart Locker

pisanie programów na zamówienie

Tworzenie aplikacji i programów na zamówienie? Przekaż to GMI!

Dostarczamy dedykowane oprogramowanie i systemy przedsiębiorstwom takim jak Twoje od ponad 7 lat. Przez cały ten czas nauczyliśmy się, jak skutecznie dostarczać to, czego oczekują nasi klienci. Wdrożyliśmy i rozwinęliśmy metody działania i współpracy, które pozwalają nam na tworzenie aplikacji na najwyższym rynkowym poziomie. Zdecyduj się na nasze usługi, a otrzymasz:

 • Najlepszą możliwą optymalizację pracy
 • Produkt idealnie dopasowany do Ciebie
 • Najszerszą dostępną funkcjonalność produktu
 • Fachowe doradztwo i pomoc w trakcie trwania projektu i po jego zakończeniu
 • Szybki czas realizacji

Jak przebiega tworzenie aplikacji dla Ciebie?

Proces ten jest wieloetapowy i składa się z działań, które umożliwiają zmaksymalizowanie efektu. Naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie klienta. Pozwól, że przedstawimy Ci, jak pracujemy.

Kto będzie tworzył Twój program?

Zatrudniamy zespoły profesjonalistów, którzy przy każdym projekcie dają z siebie 100%. W skład zespołu tworzącego produkt wchodzą:

 • Frontend Deweloper, którego zadaniem jest przygotowanie interaktywnego interfejsu według najnowszych trendów. To on zmienia projekt graficzny w aplikację internetową
 • Dwóch Backend Deweloperów, którzy dbają o to żeby Twoja aplikacja w odpowiedni sposób odbierała, przetwarzała i zwracała dane. To oni odpowiają za to żeby Twoja aplikacja komunikowała się z bazą danych, zewnętrznymi usługami oraz żeby wszystkie obliczenia były poprawne
 • Desinger, tworzący oprawę graficzną aplikacji. Dzięki zastosowaniu najnowszych trendów w projektowaniu interfejsów wspólnie stworzymy przejrzysty, nowoczesny projekt
 • Project Manager pilnujący zadań, czasu oraz budżetu. Zadba o spójną komunikację oraz sprawny przepływ informacji podczas całego projektu

W jaki sposób pracujemy?

Etapy pracy nad oprogramowaniem na zamówienie dzielimy na tzw. sprinty. Pracujemy wedle zasad najefektywniejszej metodyki zarządzania procesami – Scrum. Dzięki niej nasza praca jest wydajna i opiera się na jasnych zasadach. Każdy sprint pozwala zaobserwować namacalne i mierzalne efekty, którymi chętnie się z Tobą podzielimy. Współpracę i kontakt z Tobą realizujemy, opierając się na usługach SaaS, o których więcej możesz przeczytać na naszym blogu. Dzięki nim pozostajemy z Tobą w ciągłym kontakcie. Po oddaniu Ci gotowego programu oferujemy również hosting, pełne wsparcie, doradztwo i pomoc. Nie martw się, nie zostawimy Cię samemu sobie z nowym programem :).

Ceny? Umowy?

Po dokładnym audycie, analizie rynkowej oraz określeniu najważniejszych elementów Twojej aplikacji, decydujemy się na konkretny model rozliczeniowy – Fixed Price lub Time & Material. Dzięki temu sprawniej określimy naszą współpracę, Ty decydujesz, za co płacisz! Więcej o modelu rozliczeniowym możesz przeczytać tutaj.

Zapraszamy do wykonania wstępnej, darmowej wyceny Twojego produktu.

Zadaj pytanie im bardziej szczegółowe tym lepiej będziemy w stanie pomóc

Opinie naszych klientów

q2 locker

Arek Kozłowski

Managing Director of Q2 Smart Lockers & Arco London Ltd.

Współpracowałem z GMI Group przy wielu projektach przez ostatnie 4 lata. Zawsze byłem zadowolony z jakości zleconych prac, które były wykonane przez Mikołaja Lehmana i cały jego zespół programistyczny.Firmia GMI posiada unikalne umiejętności przekładania pomysłów w rzeczywistość. Są bardzo sprawni, dyskretni, a przede wszystkim godni zaufania.

Ponadto cały zespół GMI Group jest dumny z tego, co robi, a robią wszystko precyzyjnie. Cały team bardzo ciężko pracuje, aby osiągnąć dokładnie takie wyniki, jakich oczekuje klient. Wielokrotnie pracowali do późnych godzin przy moich projektach, po to aby upewnić się, że powierzone zadania są dokładnie zrobione, zgodnie z tym, czego oczekiwała moja firma.

Mikołaj jest oddany, inteligentny, odpowiedzialny i nigdy nie przekroczył terminu. Bez wahania polecam GMI Group. Zamierzam korzystać z ich usług przy kolejnych projektach.
Dowiedz się więcej
Supreme Court Review

Josh Kleiman

CEO, Founder
Nowy Jork, US

Zespół programistów z GMI jest najlepszym z jakim kiedykolwiek pracowałem!

Miałem okazję pracować z programistami z Chin, Indii, Filipin, USA, UK oraz wielu innych miejsc. Do momentu kiedy nie spotkałem tego zespołu zawsze pojawiały się problemy - włączając w to sytuacje gdy programiści nie posiadali umiejętności o których wcześniej wspominali, budżety były przekraczane oraz nie poświęcano naszym projektom wystarczającej uwagi.

Wszystkie te problemy zniknęły kiedy znalazłem zespół GMI. Po tylu latach problemów nawiązanie współpracy z GMI było tym czego potrzebowaliśmy!

Komunikacja jest kluczem w tego typu projektach, a tutaj byłem w kontakcie z zespołem każdego dnia! Wszystko zostało wykonane w jak najbardziej profesjonalny sposób można sobie tylko wyobrazić.

Przez lata szukałem zespołu jak ten i bardzo się cieszę się finalnie się to udało. Bardzo dziękuję za całą ciężką pracę i liczę na współpracę w przyszłości.
Dowiedz się więcej
Elearning app

Karolina Sobocińska

Project Manager
Języki Online Sp. z o.o.
Warszawa, Polska

Z największą przyjemnością rekomendujemy korzystanie z usług programistycznych oraz długofalową współpracę z GMI Group, która dostarcza spółce Języki Online kompleksową obsługę platformy e-learningowej multikurs.pl wraz z dedykowanym systemem CMS, w tym prace rozwojowe jak również optymalizację istniejących funkcji.Firma GMI Group to zespół wysokiej klasy efektywnie zarządzających swoim czasem profesjonalistów, otwartych na realizację innowacyjnych pomysłów nowoczesnymi metodami. Kompetencje zespołu bez wątpienia są na najwyższym poziomie i godne polecenia. Jakość świadczonych usług, czas realizacji oraz atmosfera codziennej współpracy z firmą GMI Group nie wzbudza żadnych zastrzeżeń. Zrozumienie naszych potrzeb oraz specyfiki realizowanego projektu gwarantuje satysfakcję oraz długofalową współpracę.

Bez wahania możemy polecić GMI Group jako godnego zaufania partnera technologicznego. Sprostają wszelkim projektom informatycznym, a realizacja szalonych pomysłów w realistycznym budżecie i rozsądnym czasie to ich specjalność.
Dowiedz się więcej
IT Projects - Web applications

Anna Flanek

Project Manager
SILVERMEDIA S.A.
Kraków, Polska

Rekomenduję firmę GMI Group jako rzetelnego, godnego zaufania i zaangażowanego we współpracę partnera.


Firma ta współpracowała z nami podczas realizacji projektu, którego celem było wytworzenie złożonego systemu informatycznego składającego się z portalu internetowego oraz aplikacji mobilnej. Najważniejszymi elementami systemu, za które odpowiedzialna była firma GMI Group, w trakcie realizacji tego projektu były:

 • utworzenie warstwy komunikacyjnej pomiędzy synchronizowanymi systemami,
 • stworzenie struktury danych gromadzonych w systemie,
 • implementacja interfejsu użytkownika portalu internetowego


 • Wszystkie prace były na bieżąco konsultowane, a nasze sugestie i prośby realizowane według oczekiwań. Członkowie zespołu szybko odpowiadali na wiadomości i utrzymywali z nami stały kontakt.

  Współpraca z firmą GMI Group przebiegała owocnie i pomyślnie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jej efektu.

  Wszystkim zainteresowanym współpracą z firmą GMI Group - serdecznie polecamy.
  Dowiedz się więcej

  Masz pytania?