Software House

 • Masz innowacyjny pomysł na aplikację?
 • Chcesz zoptymalizować pracę swoich pracowników?
 • Pragniesz podnieść efektywność w swojej firmie?
 • Potrzebujesz wsparcia i rozwoju istniejącego produktu?
 • Zastanawiasz się nad wypuszczeniem świetnej aplikacji, jednak nie wiesz, jak się za to zabrać?

Jako doświadczony zespół programistyczny oferujemy Ci pomoc. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!
Przedstaw nam swój pomysł, a my zajmiemy się resztą. Tylko kilka tygodni dzieli Cię od wejścia w posiadanie autorskiego, dedykowanego oprogramowania spełniającego wszystkie Twoje wymagania!

Zobacz jeden z naszych projektów
dla Q2 Smart Locker

pisanie programów na zamówienie

Tworzenie aplikacji i programów na zamówienie? Przekaż to GMI!

Dostarczamy dedykowane oprogramowanie i systemy przedsiębiorstwom takim jak Twoje od ponad 7 lat. Przez cały ten czas nauczyliśmy się, jak skutecznie dostarczać to, czego oczekują nasi klienci. Wdrożyliśmy i rozwinęliśmy metody działania i współpracy, które pozwalają nam na tworzenie aplikacji na najwyższym rynkowym poziomie. Zdecyduj się na nasze usługi, a otrzymasz:

 • Najlepszą możliwą optymalizację pracy
 • Produkt idealnie dopasowany do Ciebie
 • Najszerszą dostępną funkcjonalność produktu
 • Fachowe doradztwo i pomoc w trakcie trwania projektu i po jego zakończeniu
 • Szybki czas realizacji

Jak przebiega tworzenie aplikacji dla Ciebie?

Proces ten jest wieloetapowy i składa się z działań, które umożliwiają zmaksymalizowanie efektu. Naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie klienta. Pozwól, że przedstawimy Ci, jak pracujemy.

Kto będzie tworzył Twój program?

Zatrudniamy zespoły profesjonalistów, którzy przy każdym projekcie dają z siebie 100%. W skład zespołu tworzącego produkt wchodzą:

 • Frontend Deweloper, którego zadaniem jest przygotowanie interaktywnego interfejsu według najnowszych trendów. To on zmienia projekt graficzny w aplikację internetową
 • Dwóch Backend Deweloperów, którzy dbają o to żeby Twoja aplikacja w odpowiedni sposób odbierała, przetwarzała i zwracała dane. To oni odpowiają za to żeby Twoja aplikacja komunikowała się z bazą danych, zewnętrznymi usługami oraz żeby wszystkie obliczenia były poprawne
 • Desinger, tworzący oprawę graficzną aplikacji. Dzięki zastosowaniu najnowszych trendów w projektowaniu interfejsów wspólnie stworzymy przejrzysty, nowoczesny projekt
 • Project Manager pilnujący zadań, czasu oraz budżetu. Zadba o spójną komunikację oraz sprawny przepływ informacji podczas całego projektu

W jaki sposób pracujemy?

Etapy pracy nad oprogramowaniem na zamówienie dzielimy na tzw. sprinty. Pracujemy wedle zasad najefektywniejszej metodyki zarządzania procesami – Scrum. Dzięki niej nasza praca jest wydajna i opiera się na jasnych zasadach. Każdy sprint pozwala zaobserwować namacalne i mierzalne efekty, którymi chętnie się z Tobą podzielimy. Współpracę i kontakt z Tobą realizujemy, opierając się na usługach SaaS, o których więcej możesz przeczytać na naszym blogu. Dzięki nim pozostajemy z Tobą w ciągłym kontakcie. Po oddaniu Ci gotowego programu oferujemy również hosting, pełne wsparcie, doradztwo i pomoc. Nie martw się, nie zostawimy Cię samemu sobie z nowym programem :).

Ceny? Umowy?

Po dokładnym audycie, analizie rynkowej oraz określeniu najważniejszych elementów Twojej aplikacji, decydujemy się na konkretny model rozliczeniowy – Fixed Price lub Time & Material. Dzięki temu sprawniej określimy naszą współpracę, Ty decydujesz, za co płacisz! Więcej o modelu rozliczeniowym możesz przeczytać tutaj.

Zapraszamy do wykonania wstępnej, darmowej wyceny Twojego produktu.

Zadaj pytanie lub otrzymaj darmową wycenę

Opinie naszych klientów

Napisz do nas