outsourcing Outsourcing, Time and material, Body leasing

Szukasz podwykonwacy? Chcesz wynająć programistę na kilka dni/tygodni/miesięcy? Napisz do nas!

  • Chcesz wynająć programistę na określony przez Ciebie czas?
  • Szukasz podwykonawcy, który stworzy Ci fantastyczny program?
  • Pragniesz zatrudnić zdalnie jednych z najlepszych programistów na świecie?

Dobrze trafiłeś! GMI oferuje Ci kompleksowe usługi outsourcingu IT. Jesteśmy liderami w branży body leasingu i zapraszamy Cię do współpracy. Pozwól, że zaprezentujemy Ci naszą ofertę.

Outsourcing IT – dlaczego warto postawić na zdalne zatrudnienie?

Outsourcing, czyli inaczej zlecenie pracy, która może być wykonana zdalnie. Dzięki outsourcingowi możesz szybciej i taniej pozyskać pracownika o możliwie największych umiejętnościach – takich, jakie Ciebie interesują.

Outsourcing otwiera przed Tobą duże możliwości, nie musisz decydować się na zatrudnienie lokalne i wybierać spośród garstki dostępnych programistów w danym regionie, gdy GMI oferuje Ci najlepszych pracowników z Polski!

Nie jesteś pewien tego modelu współpracy? Zapraszamy na naszego bloga, gdzie rozwiewamy wątpliwości i pokazujemy, czym jest outsourcing -Nie bój się zdalnego zatrudnienia, Outsourcing IT – Offshoring czy Nearshoring.

Jak outsourcing to tylko z GMI!

Wynajmujemy zespoły programistów oraz pojedynczych zawodowych deweloperów od ponad 7 lat. Doskonale znamy naszą branżę i ciągle modernizujemy swoje podejście do niej wraz z rozwojem rynku IT. Przez cały ten czas uczyliśmy się i opracowywaliśmy najlepsze metody współpracy z klientami takimi jak Ty. Dlaczego miałbyś nam zaufać i skorzystać z usług naszej firmy programistycznej? Oferujemy Ci o wiele więcej niż tylko wynajem programistów. Korzystając z naszych usług, możesz uzyskać:

  • fachowe doradztwo z zakresu naszej działalności;
  • wsparcie przed i po świadczeniu naszych usług;
  • sprawną realizację i komunikację;
  • ofertę idealnie dopasowaną do Ciebie.
outsourcing

W jaki sposób będziemy z Tobą współpracować?

Pozwól nam przedstawić Ci model naszej współpracy, który dzięki 7-letniej działalności dopracowaliśmy niemal do perfekcji. Wszystko skupia się wokół Twojego zadowolenia i satysfakcji ze współpracy z nami.

Poznaj naszych fachowców

Zatrudniamy najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach. W skład naszego zespołu wchodzą: Frontend deweloper, Backend deweloper, Designer oraz Project Manager. Jakich technologii używamy?

Jak się rozliczamy?

Elastyczny sposób rozliczania się to nasza domena. Oferujemy Ci rozliczenie się w modelu Fixed Price lub Time & Material. Zastanawiasz się, czym one są? Zapraszamy na nasz blog, na którym dokładnie je opisujemy .

Nie wiesz, którą metodę wybrać? Nie martw się, doradzimy Ci i po audycie i analizie Twojego zamówienia, podpowiemy, który model płatności będzie dla Ciebie optymalny. Pamiętaj – wybór należy do Ciebie.

Zapraszamy Cię do skorzystania z naszej darmowej wyceny i skontaktowania się z nami. GMI zatrudnia jedynie najlepszych programistów.

Zadaj pytanie im bardziej szczegółowe tym lepiej będziemy w stanie pomóc