nowe technologie Nowe technologie

Uwielbiamy wszystkie nowinki technologiczne! W naszym biurze znajdziesz najnowsze gadżety, które ledwo co pojawiły się na rynku. Poznawanie oraz tworzenie innowacyjnych aplikacji to jedno z naszych ulubionych zajęć. Poniżej znajdziesz przykładowe urządzenia z którymi mieliśmy styczność w ostatnim czasie.

programowanie kontrolerów

Kontrolery gier

Klawiatura oraz myszka to już niewystarczające narzędzia jeżeli chcemy sprawnie korzystać z gier na urządzeniach mobilnych. Na rynku pojawia się coraz więcej kontrolerów dla smartfonów oraz tabletów. Kostka Dice+ oraz Sphero Ball są świetnymi przykładami takich rozwiązań. Z chęcią pomożemy Ci w integracji tych urządzeń z aplikacją mobilną!

arduino

Arduino

Zaczynając pracę oraz zabawę z programowaniem każdy z nas marzył o tym, aby w prosty sposób tworzyć oprogramowanie, które będzie łączyć świat realny z wirtualnym. Dla przykładu stworzenie aplikacji monitorującej temperaturę lub stężenie gazów w pomieszczeniu oraz informowanie właściciela o zagrożeniu przez aplikację www lub SMS dzięki Arduino staje się bardzo proste. Istnieją tysiąc możliwości wykorzystania potencjału Arduino w połączeniu z zewnętrznymi aplikacjami. Chcesz zbudować prototyp prostego robota? Żaden problem!

smart tv

SMART TV

Telewizory w ostatnich latach stały się centrami rozrywki. Dzięki dostępowi do internetu oraz dodatkowym aplikacjom dostępnym prosto z TV możemy np. uzyskać dostęp do wielu zewnętrznych platform VOD. Mamy również możliwość przeglądania zdjęć czy porozmawiania ze znajomymi poprzez Skype. Jeżeli chciałbyś stworzyć własną aplikację, napisz do nas!

bluetooth log energy, ble, bluetooth, smart

iBeacon

Urządzenia wykorzystujące technologie Bluetooth Low Energy (BLE) zmieniają całkowicie sposób komunikacji telefonów oraz tabletów pomiędzy sobą oraz z zewnętrznymi systemami. Dzięki bardzo niskiemu zużyciu energii są w stanie działać o wiele dłużej niż poprzednie generacje Bluetooth. Polskie firmy takie firmy jak Estimote, kontakt.io czy Ifinity są liderami w tworzeniu urządzeń oraz aplikacji wykorzystujących Beacony. Jesteśmy dumni z tego, że możemy uczestniczyć w rozwoju rozwiązań opartych o Bluetooth Low Energy!

Zadaj pytanie im bardziej szczegółowe tym lepiej będziemy w stanie pomóc