Zbuduj swoje MVP za 30000€

Czym jest MVP i dlaczego go potrzebujesz?

Głównym celem MVP jest zebranie wiedzy i walidacja założeń w modelu biznesowym. Wiedza jest walutą, którą cała firma będzie się posługiwać, dopóki nie nauczy się wszystkiego, co jest potrzebne do stworzenia rentownego modelu biznesowego. W końcu o to w tym wszystkim chodzi – o zdrowy, rentowny biznes.

MVP powinno być zgodne z celami biznesowymi. A biorąc pod uwagę jego charakter, w tym ograniczoną funkcjonalność, należy osiągnąć wiele przy jak najmniejszym nakładzie pracy; i to szybko. MVP oferuje konkretne rozwiązania dla konkretnych problemów użytkowników.

Product Design Workshops

Zdalne warsztaty

To pierwszy krok do każdego udanego produktu. Wspólnie stworzymy plan, który pomoże zmienić Twój pomysł na działajacy biznes. Poza naszą techniczną ekspertyzą, możesz liczyć również na naszą wiedzę w obszarze biznesu i marketingu. Jedna sesja pomoże stworzyć Ci model biznesowy, strategie marketingowe i funkcjonalności, które pokochają Twoi użytkownicy.

1 dzień

warsztatów produktowych

3 680 zł

koszt warsztatów

Projektowanie procesów

Aby upewnić się, że każdy z nas w pełni rozumie Twój pomysł, uwielbiamy wizualizować każdą część aplikacji. Zanim zaczniemy programowanie czy pracę nad designem, szkicujemy cały proces tego co chcesz stworzyć. Pomaga nam to w rozpoznaniu ryzyk, które mogą pojawić się w trakcie pracy. Dla Ciebie jest to mapa produktu, którą łatwo możesz zmodyfikować zanim zdecydujesz się na development.

Wstępne makiety

Kiedy zdecydujesz już jakie funkcjonalności chcesz przedstawić swoim użytkownikom, czas zdecydować jak chcesz je zaprezentować. Bazując na grupie docelowej, do której kierowana jest aplikacja, nasz UX/UI designer zaproponuje jej układ. Na tym etapie każdy z widoków jest dopiero wstępną wersją – bez kolorów czy animacji. Za to przedstawia każdy z procesów i kążdą z funkcjonalności.

Roadmapa

Kiedy cała aplikacja jest już zaplanowana przychodzi czas kiedy możemy dostarczyć Ci najważniejsze informacje o Twoim projekcie. Przygotujemy roadmapę z zaznaczonymi najważniejsztmi etapami, dzięki czemu będziesz wiedział czego i w jakim czasie możesz się spodziewać. Dodatkowo zaproponujemy Ci zespół jaki może wykonać Twoją aplikację.

Development Produktu

Product backlog refinement

Każdy z projektów zaczynamy od przygotowania naszego zakresu pracy na każdy tydzień. Wspólnie możemy ustalić priorytety, dzięki czemu najważniejsze funkcjonalności zostaną dostarczone jako pierwsze. Ponieważ pracujemy zwinnie jesteśmy w stanie zmieniać nasze priorytety w trakcie pracy. Wtedy ponownie organizujemy product backlog refinment i ustalamy nowy zakres prac.

Development

To czas kiedy nasi developerzy budują Twój produkt. Jesteś obecny podczas naszych regularnych spotkań i masz stały wpływ na to co tworzymy. Jesteśmt w stanie prezentować progres naszych prac i udostępniać testowe wersje aplikacji. Dzięki temu możesz faktycznie zobaczyć co udało nam się już stworzyć.

Project retrospective

Spotkanie odbywa się gdy Twój produkt jest już oddany do użytku, a Ty możesz się skupić na pozyskaniu nowych użytkowników. To czas kiedy patrzymy na pracę jakiej wspólnie dokonaliśmy i zastanawiamy się jak możemy ulepszyć nasze procesy na przyszłość. Wszystko po to, abyśmy byli jeszcze lepsi, gdy wrócisz do nas by zbudować kolejną wersję swojej aplikacji.

Beri – prawdziwy przykład MVP za 30 000€

 

Wszystkie Twoje życzenia w jednym miejscu

Beri to mobilna aplikacja, która daje Ci możliwość zebrania wszystkich Twoich życzeń w jednym miejscu. Możesz automatycznie dodawać gotowe listy życzeń z popularnych amerykańskich sklepów, albo po prostu stworzyć własną listę poprzez dodanie zdjęcia czy przeszukując sieć. Co najważniejsze – możesz dzielić się swoimi listami ze znajomymi, dzięki czemu zawsze będą oni wiedzieć jaki prezent Ci kupić, żeby Cię uszczęśliwić.

10 tygodni

Czas trwania projektu

3 specjalistów

Zespół pracujący nad projektem

33 000

Koszt projektu

 

Główne funkcjonalności

Wishlist scrapper pozwalający na zbieranie danych ze sklepów i aktualizowanie ich w czasie rzeczywistym.

Wbudowana przeglądarka pozwalająca użytkownikom na wyszukiwanie produktów w internecie i zapisywanie ich bezpośrednio w listach życzeń.

Dodawanie znajomych – na podstawie znajomości z Facebooka lub listy kontaktów w telefonie.

Dedykowany design który sprawia, że aplikacja jest unikalna.

 

Przetestuj sam!

Nie musisz wierzyć nam na słowo. Możesz pobrać aplikację ze sklepu Google lub Apple i samemu sprawdzić co możesz osiągnąć dzięki współpracy z nami. Kto wie, może zakochasz się w Beri i zostaniesz jego wiernym użytkownikiem?