Case Study

BrainMax – mobilna platforma do gier logicznych

Zbudowaliśmy platformę mobilną
Dla 35 gier logicznych

W oparciu o aplikację mobilną, panel użytkownika, stronę ofertową oraz zewnętrzne API pralni.

W końcu nadszedł czas, kiedy możemy z dumą zaprezentować Wam najnowszy produkt stworzony przez programistów GMI – BrainMax. Aplikacja mobilna mająca na celu, jak można się domyślić po samej nazwie, zwiększenie potencjału intelektualnego jej użytkowników.

Pomysł wydaje się karkołomny, ale jest możliwy. Można się naprawdę rozwinąć, grając w gry, które są świetną zabawą. Zbyt piękne, by było prawdziwe? Wcale nie. Między innymi dlatego GMI zdecydowało się wybrać właśnie ten projekt.

Co udało nam się osiągnąć?

BrainMax to aplikacja mobilna, która – jak sama nazwa wskazuje – ma za zadanie zwiększyć potencjał intelektualny jej użytkowników.

Główną ideą całej platformy jest umożliwienie ćwiczenia umysłu za pomocą prostych gier mobilnych przeznaczonych zarówno dla dzieci jak i dorosłych. W dodatku w zaciszu własnego domu. W krótkim czasie stworzyliśmy platformę do zarządzania grami w najpopularniejszych mobilnych systemach operacyjnych: iOS oraz Android.

Platforma podzielona jest na kategorie i posortowana według nich, co ułatwia znalezienie tego, czego faktycznie potrzebujesz. Aplikacja oferuje również szereg szczegółowych statystyk, dzięki którym możesz łatwo monitorować swoje postępy. Wszystko po to, aby sprowadzić tak poważne i naukowe zagadnienia do poziomu przyjemnej rozrywki dla osób, które nie są psychologami czy neurochirurgami.

Aplikacja została również wdrożona do sklepów: Google Play i AppStore, obsługując płatności InApp Payments. Dodatkowo, stale monitorujemy aplikację i optymalizujemy ją pod względem wydajności. Technologia, w której jest zbudowana, daje poczucie płynności i szybkości działania.

Podoba ci się ten artykuł? Podziel się nim ze swoimi przyjaciółmi:
Autor:

Mikołaj Lehman

Od ponad 15 lat buduje produkty cyfrowe, a pasja do twrzenia zaczęła się od sprzedaży jego pierwszej aplikacji w wieku 18 lat. Aktualnie współtwórca Hublock.io, Cognic.io oraz Q2Locker.pl.

Napisz do mnie: m.lehman@gmihub.com

Więcej case studies