Oprogramowanie logistyczne dla Twojej korzyści

Przyspieszamy transformację cyfrową i zwiększamy widoczność łańcucha dostaw, oferując doradztwo w zakresie oprogramowania logistycznego i rozwiązań programistycznych na żądanie.

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie technologii

Jako zespół mamy doświadczenie nie tylko w tworzeniu rozwiązań cyfrowych, ale również w uczestniczeniu w projektach logistycznych. Nasza dotychczasowa praca daje nam know-how na temat branży, a wiedza o aktualnych trendach pochodzi z własnego projektu, który rozwijamy w ramach GMI hub. Nie boimy się dzielić naszą wiedzą, a to daje nam przewagę nad konkurencją.

Niektóre z naszych obszarów know-how obejmują

Monitorowanie w czasie rzeczywistym

Koniec z rozmowami telefonicznymi, aby dowiedzieć się, gdzie jest twoja flota lub paczka. Dzięki funkcji śledzenia w czasie rzeczywistym, możesz uzyskać dostęp do wszystkich informacji za pomocą jednego kliknięcia.

Czytaj Dalej

Integracje systemowe

Korzystanie z wielu narzędzi do zarządzania procesem transportu jest czasochłonne i łatwo jest popełnić błąd. Integrując wszystkie systemy razem, można mieć wszystko w jednym miejscu.

Czytaj dalej

Planowanie trasy

Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii w połączeniu z naszymi algorytmami możemy w łatwy sposób zaplanować trasę dla Państwa ładunku, aby była ona jak najbardziej efektywna.

Czytaj dalej

Jesteśmy partnerem technologicznym dla

Byłem pod wrażeniem ich początkowej koncepcji. Był to prawdopodobnie najlepsze, jaki widzieliśmy, jeśli chodzi o wireframey. Dokładnie uchwycili mój pomysł. Dodatkowo, poprosiłem ich o zaprojektowanie aplikacji z React Native i spełnili wymagania.

Dan

Beri.gifts Founder USA

GMI wykonało świetną robotę, przewyższając wszystkie początkowe oczekiwania. Wykorzystanie przez nich Trello ułatwiło współpracę. Co więcej, są punktualnym, komunikatywnym i pomocnym dostawcą, który podziela ich zdanie na temat tego, co jest najlepsze dla projektu.

Michael

Giverr.dk Founder Aalborg, Denmark

Gorąco polecamy korzystanie z usług programistycznych i wieloletnią współpracę z Grupą GMI, która zapewnia firmie Języki Online kompleksową obsługę platformy e-learningowej multikurs.pl wraz z dedykowanym systemem CMS, obejmującą zarówno prace rozwojowe, jak i optymalizację istniejących funkcji.

Karolina Sobocińska

Języki Online Sp. z o.o. PROJECT MANAGER Warsaw, Poland

W ciągu ostatnich 4 lat współpracowałem z grupą GMI przy wielu projektach. Zawsze byłem zadowolony z jakości zleconych prac, które wykonał Mikołaj Lehman i cały jego zespół programistów. GMI posiada unikalne umiejętności w zakresie przekładania pomysłów na rzeczywistość. Są bardzo wydajne, dyskretne i przede wszystkim godne zaufania.

Arek Kozłowski

Q2 Smart Lockers & Arco London Ltd. Managing Director London, Great Britain

Z największą przyjemnością i pełną odpowiedzialnością polecamy GMI jako profesjonalnego wykonawcę aplikacji webowych i systemów CMS. Wybraliśmy GMI przede wszystkim dlatego, że podeszli oni do naszego zapytania bardzo profesjonalnie. Bardzo płynny kontakt na wczesnym etapie rozmów zapowiadał, że wdrożenie będzie równie efektywne i rzeczywiście tak było. Jeśli w przyszłości będzie okazja do wspólnego wdrożenia kolejnego projektu, na pewno skorzystamy ponownie z usług GMI.

Tomasz Kozioł-Milanowicz

CODERS LAB SP. Z O.O. Project Manager Warszawa, Poland

Od samego początku GMI był w stanie przewidzieć ewentualne zagrożenia i zakłócenia. Środowisko projektowe zostało dostosowane do naszego trybu pracy i było na tyle proste, że właściciel produktu spełniał jego wymagania oraz wymagania zespołu projektowego. Dzięki ogromnej dbałości o jakość kodu, projekt został dostarczony na czas i nie było żadnych wewnętrznych komplikacji związanych z rozwojem produktu. Pojawiły się jednak komplikacje zewnętrzne (dostawcy usług), które GMI pomogło rozwiązać wspólnie z nami.

Paul

Budlex Project Manager Warszawa

Ready to hire your dedicated development team?