FinTech

Przyspieszamy transformację cyfrową i zwiększamy wydajność procesów finansowych, oferując doradztwo w zakresie oprogramowania finansowego i rozwiązań programistycznych na żądanie.

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie technologii

Jako zespół mamy doświadczenie nie tylko w tworzeniu rozwiązań cyfrowych, ale również w uczestniczeniu w projektach finansowych. Nasza dotychczasowa praca daje nam know-how na temat branży. Nie boimy się dzielić naszą wiedzą, a to daje nam przewagę nad konkurencją.

Niektóre z naszych obszarów know-how obejmują

Giełdy finansowe
Kryptowaluty & FIAT

Wydajny system informatyczny oraz transakcje w czasie rzeczywistym to podstawa każdej giełdy.

Posiadamy doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu giełd opartych o waluty FIAT, kryptowaluty oraz surowce.

Napisz do nas

Analiza danych

Prognozy finansowe oparte o zebrane dane są kluczowym elementem Business Intelligence każdej firmy.

Pomożemy w zaprojektowaniu i zbudowaniu produktu niezależnie od tego czy chcesz zaprojektować nowe dashboardy analityczne czy też tworzysz własne narzędzie od zera.

Napisz do nas

Bramki płatności

Większość biznesów online wymaga szybkich i stabilnych systemów rozliczeń. We współpracy z naszymi partnerami implementujemy bramki płatnicze w aplikacjach online.

Posiadamy również doświadczenie w integracji z POS oraz terminalami płatniczymi w urządzeniach typu Kiosk.

Napisz do nas

Jesteśmy partnerem technologicznym dla

Byłem pod wrażeniem ich początkowej koncepcji. Był to prawdopodobnie najlepsze, jaki widzieliśmy, jeśli chodzi o wireframey. Dokładnie uchwycili mój pomysł. Dodatkowo, poprosiłem ich o zaprojektowanie aplikacji z React Native i spełnili wymagania.

Dan

Beri.gifts Founder USA

GMI wykonało świetną robotę, przewyższając wszystkie początkowe oczekiwania. Wykorzystanie przez nich Trello ułatwiło współpracę. Co więcej, są punktualnym, komunikatywnym i pomocnym dostawcą, który podziela ich zdanie na temat tego, co jest najlepsze dla projektu.

Michael

Giverr.dk Founder Aalborg, Denmark

Gorąco polecamy korzystanie z usług programistycznych i wieloletnią współpracę z Grupą GMI, która zapewnia firmie Języki Online kompleksową obsługę platformy e-learningowej multikurs.pl wraz z dedykowanym systemem CMS, obejmującą zarówno prace rozwojowe, jak i optymalizację istniejących funkcji.

Karolina Sobocińska

Języki Online Sp. z o.o. PROJECT MANAGER Warsaw, Poland

W ciągu ostatnich 4 lat współpracowałem z grupą GMI przy wielu projektach. Zawsze byłem zadowolony z jakości zleconych prac, które wykonał Mikołaj Lehman i cały jego zespół programistów. GMI posiada unikalne umiejętności w zakresie przekładania pomysłów na rzeczywistość. Są bardzo wydajne, dyskretne i przede wszystkim godne zaufania.

Arek Kozłowski

Q2 Smart Lockers & Arco London Ltd. Managing Director London, Great Britain

Z największą przyjemnością i pełną odpowiedzialnością polecamy GMI jako profesjonalnego wykonawcę aplikacji webowych i systemów CMS. Wybraliśmy GMI przede wszystkim dlatego, że podeszli oni do naszego zapytania bardzo profesjonalnie. Bardzo płynny kontakt na wczesnym etapie rozmów zapowiadał, że wdrożenie będzie równie efektywne i rzeczywiście tak było. Jeśli w przyszłości będzie okazja do wspólnego wdrożenia kolejnego projektu, na pewno skorzystamy ponownie z usług GMI.

Tomasz Kozioł-Milanowicz

CODERS LAB SP. Z O.O. Project Manager Warszawa, Poland

Od samego początku GMI był w stanie przewidzieć ewentualne zagrożenia i zakłócenia. Środowisko projektowe zostało dostosowane do naszego trybu pracy i było na tyle proste, że właściciel produktu spełniał jego wymagania oraz wymagania zespołu projektowego. Dzięki ogromnej dbałości o jakość kodu, projekt został dostarczony na czas i nie było żadnych wewnętrznych komplikacji związanych z rozwojem produktu. Pojawiły się jednak komplikacje zewnętrzne (dostawcy usług), które GMI pomogło rozwiązać wspólnie z nami.

Paul

Budlex Project Manager Warszawa

Ready to hire your dedicated development team?