EdTech
Oprogramowanie dla Edukacji

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie technologii

Jesteśmy zespołem, który stale pogłębia wiedzę, dlatego platformy e-learningowe to nie tylko nasze obszary pracy, ale także miejsce, w którym spędzamy wolny czas. Połączenie naszego doświadczenia i obecności w branży Ed-Tech jako użytkowników pomaga nam wprowadzać na rynek wspaniałe produkty. Nie tworzymy produktów dla Twoich klientów, tworzymy produkty, które chcemy wykorzystać w przyszłości. A dzięki naszemu doświadczeniu technicznemu, jesteśmy bardzo wymagający w stosunku do produktów, których używamy. Dlatego stawiamy poprzeczkę naprawdę wysoko.

Niektóre z naszych obszarów know-how obejmują

Dedykowany CMS

Platformy oferujące naukę online nie tylko uczą ludzi. Muszą być dostępne, łatwe w użyciu i stale aktualizowane. Wiemy jak stworzyć CMS, który pomoże Twojemu zespołowi w najprostszy możliwy sposób. Pamiętaj, że większość Twojej sprzedaży pochodzi z Twojej strony internetowej.

Czytaj dalej

Integracje systemowe

Nie wymyślaj na nowo koła. Możesz użyć rozwiązań, które już istnieją na rynku i dodać swoją wartość. Możemy pomóc Ci połączyć wszystkie systemy, których chcesz użyć i zbudować na nich swój produkt.

Czytaj dalej

Ready to hire your dedicated development team?