Branże

Przyspieszamy transformację cyfrową oferując doradztwo w zakresie oprogramowania oraz rozwiązania programistyczne na żądanie.

Skontaktuj się z nami

Smart Cities

Jesteśmy grupą ludzi, którzy kochają technologię także poza miejscem pracy, a Smart Cities jest branżą, która budzi nasze zainteresowanie. Większość z nas pracowała z rozwiązaniami IoT w przeszłości i przynosi nam to wiele radości. Widzimy również potencjał w rozwiązaniach dla Smart Cities.

Ułatwiają nam one życie, więc dlaczego nie pomóc w tym procesie. Wszystko to daje nam motywację do pełnego zaangażowania się w innowacyjne projekty, takie jak Twój.

Czytaj dalej

Logistyka

Jako zespół mamy doświadczenie nie tylko w tworzeniu rozwiązań cyfrowych, ale również w uczestniczeniu w projektach logistycznych. Nasza dotychczasowa praca daje nam know-how na temat branży, a wiedza o aktualnych trendach pochodzi z własnego projektu, który rozwijamy w ramach GMI hub.

Nie boimy się dzielić naszą wiedzą, a to daje nam przewagę nad konkurencją.

Czytaj dalej

EdTech

Jesteśmy zespołem, który stale pogłębia wiedzę, dlatego platformy e-learningowe to nie tylko nasze obszary pracy, ale także miejsce, w którym spędzamy wolny czas. Połączenie naszego doświadczenia i obecności w branży EdTech jako użytkowników pomaga nam wprowadzać na rynek wspaniałe produkty.

Dzięki naszemu doświadczeniu, jesteśmy bardzo wymagający w stosunku do produktów, których używamy. Dlatego stawiamy poprzeczkę naprawdę wysoko.

Czytaj dalej