Mikołaj Lehman

Prosta-firma.pl, czyli sposób na księgowość w małej firmie.

Strona główna systemu księgowość prosta-firma.pl

Co to jest i dla kogo taka księgowość?

Prosta-firma.pl jest systemem do samodzielnej obsługi księgowości w mikro i małych przedsiębiorstwach. Jeśli jesteś właścicielem małej jednoosobowej firmy, nie masz wiele dokumentów kosztowych lub sprzedażowych, i nie potrzebujesz dedykowanej księgowej, której trzeba dostarczać faktury co miesiąc – to ta aplikacja jest dla Ciebie. Bez obaw, system płynnie Cię poprowadzi po zakamarkach faktur, deklaracji VAT i wielu innych. Dzięki temu, nie będziesz musiał się zastanawiać czy aby na pewno wszystko wypełniłeś dobrze – aplikacja zrobi to za Ciebie!

Funkcje

Użytkownik ma do wyboru 5 podstawowych modułów: Faktury, Kontrahenci, Ewidencja, E-Deklaracje, Raporty. Jedną z jej głównych i pożądanych funkcji jest – jak można się domyśleć – wystawianie faktur. W tym celu stworzyliśmy innowacyjny sposób wystawiania faktury: kreator, który krok po kroku prowadzi użytkownika jak poprawnie wystawić fakturę zgodną z aktualnymi wymaganiami podatkowymi.

Podgląd kreatora w systemie księgowość prosta-firma.pl

Moduł E-Deklaracji również jest w pełni zautomatyzowany. Użytkownik pod koniec miesiąca jedynie tworzy deklarację za dany miesiąc, a system sam ją uzupełnia dostępnymi danymi właściwymi dla użytkownika. Uzytkownik może również stworzyć przejrzystą i czytelną Ewidencję/KPiR za pomocą paru kliknięć.

Moduł deklaracji w systemie księgowość prosta-firma.pl

Użytkownik, zanim podejmie decyzję o zakupie abonamentu może przez 7 dni testować wersję demo, która zawiera wszystkie dostępne funkcje. Co ciekawe, gdy juz wprowadzi dane do wersji demo to ma wybór: przejść na dany abonament z już wypełnionymi danymi z demo bądź stworzyć zupełnie nowe konto. Jest to duże ułatwienie dla użytkownika, który kolejny raz nie musi wpisywać tych samych informacji do konta, a zostają one automatycznie przekopiowane.

Dodawanie kontrahenta w systemie księgowość prosta-firma.pl

Kolejnym ułatwieniem dla potencjalnego klienta serwisu prosta-firma.pl jest możliwość skomponowania własnego abonamentu. Nie każdy potrzebuje od razu mieć wszystkie moduły, a np. na początku roku może sobie dokupić moduł E-Deklaracji na miesiąc lub Raportów pod koniec grudnia. Kombinacji jest całe mnóstwo. Każdy moduł można wykupić odpowiednio na 1, 3, 6 i 12 miesięcy. Interaktywny cennik zlicza wszelkie kombinacje i podaje nam całościową cenę.

Cennik systemu księgowość prosta-firma.pl

Podsumowanie

Przez cąły okres projektu zespół GMI ściśle współpracował z Klientem jak i z księgowymi aby aplikacja spełniała zarówno cele biznesowe jak i merytoryczne. Sami testowaliśmy wiele serwisów fakturowych i wiemy, jak ciężko jest stworzyć przyjazny system, gdzie ma się tyle informacji oraz reguł do przekazania.  Aplikacja prosta-firma.pl sprawia, że księgowość w firmie jest bezproblemowa i pewna, a wszystko to okraszone najnowszymi technologiami z lekkim designem. Już teraz nie możemy się doczekać oficjalnego startu aplikacji, i bacznie będziemy obserwować jej rozwój pod względem użytkowników i technicznym.

Podoba ci się ten artykuł? Podziel się nim ze swoimi przyjaciółmi:
Autor

Mikołaj Lehman

Napisz do mnie: m.lehman@gmihub.com

Polecane artykuły

Zbuduj swój produkt z GMI

Wyślij nam zapytanie i uzyskaj odpowiedź tego samego dnia!

Zatrudnij nas