Premiera – BrainMax

13 sierpnia 2014
Mikołaj Lehman

O aplikacji BrainMax

Wreszcie przyszła pora kiedy z dumą możemy zaprezentować Wam najnowszy produkt stworzony przez deweloperów GMI – BrainMax. Aplikację mobilną do, jak można domyśleć się po samej nazwie, zwiększenia potencjału intelektualnego jej użytkowników.

Pomysł wydaje się karkołomny, ale to jednak możliwe. Naprawdę można rozwijać się, grając w gry, które sprawiają masę frajdy. Zbyt piękne by mogło być prawdziwe? Nic z tych rzeczy. Między innymi dlatego GMI postanowiło wybrać ten projekt.

Technikalia, technikalia, technikalia

BrainMax ma się dobrze w wersji przeglądarkowej – brainmax.pl/. Nasze zadanie polegało więc na przeniesieniu jej na wyświetlacze telefonów. Dzięki naszej pracy posiadacze urządzeń z systemami iOS i Android, będą mogli stawać się jeszcze mądrzejsi, bardziej spostrzegawczy i zapamiętywać więcej niż kiedykolwiek jadąc w komunikacji miejskiej, czekając w sklepowej kolejce i realizując inną z tych mniej przyjemnych czynności. Po co tracić czas, kiedy można dobrze się bawić?

Technologia hybrydowa pozwoliła nam przenieść to co wcześniej było obecne tylko w oknie przeglądarki na platformy mobilne. Innymi słowy potrzebny jest tylko wspomniany smartfon lub inne urządzenie z ekranem dotykowym, palec i to wszystko.

Cała masa zabawy

Do dyspozycji użytkowników zostało oddanych ponad 40 gier, z różnymi poziomami trudności i oferujących rozmaite tryby rozgrywki. Pamięciowe, zwiększające koncentracje, percepcje, logiczne, językowe i terapeutyczne to kategorie, na które się dzielą, co ułatwia znalezienie tego co faktycznie kogo interesuje.

Ponieważ BrainMax ma nie tylko stanowić dodatkową zabawę, ale w rzeczywistości narzędzie pomagające właściwie wszystkim ludziom, czy to we wspomnianej terapii, czy po prostu codziennym życiu, nie zapomniano o stworzeniu całych, rozbudowanych planów. Biorąc przykładowo udział w kursie specjalistycznym skupiamy się na konkretnym obszarze, dzięki czemu aplikacja zaserwuje listę „gier na dziś’, które pomogą w rozwijaniu tej konkretnej cechy.

Nieważne więc czy chce się pograć dla zabicia czasu i wybierać to co przypadło komu do gustu (w razie czego opis pomaga w nakierowaniu na to w czym pomaga każda konkretna zabawa), czy szukamy czegoś bardziej rozbudowanego – BrainMax zadowoli każdego.

Aplikacja oferuje również szereg szczegółowych statystyk, tak by dodatkowo pomóc w monitorowaniu postępów. Wszystko żeby sprowadzić nawet tak poważne i naukowe zagadnienia do poziomu przyjemnej rozrywki dla ludzi nie będącymi psychologami czy neurochirurgami.

Podsumowanie

BrainMax to zdecydowanie aplikacja, która łączy zalety fajnego projektu (z punktu widzenia nas – deweloperów), jak i zestawu gier jakiego nie może zabraknąć na niczyim telefonie. Wyobraźcie sobie, że możecie zapomnieć o tych wszystkich latających ptakach i nadal grać w coś sprawiającego masę frajdy, ale tym razem czerpać z tego wymierne korzyści.

Na pewno nie pożałujecie! Aplikację na Androida możecie ściągnąć tutaj.

cta.intresting
btn.yes
btn.no
TAGI
BrainMaxhybrydamobilneportfolio