Aplikacje mobilne

  • Chcesz zbudować aplikację, która działa na wszystkich systemach i urządzeniach mobilnych?
  • Zamierzasz rozwinąć produkt, jednak nie wiesz, jak się za to zabrać?
  • Masz pomysł na świetną aplikację mobilną?

Pozwól nam zająć się Twoją aplikacją! Oferujemy Ci kompleksowe usługi związane z budowaniem, modernizacją oraz wdrażaniem mobilnych rozwiązań.

pisanie programów na zamówienie

Case Studies

Q2 Smart Locker

W projekcie Q2Locker powiązaliśmy ze sobą wiele technologii, które wcześniej nie były stosowane nigdzie indziej w warunkach produkcyjnych. Udało nam się stworzyć produkt przyjazny dla użytkownika końcowego oraz łatwy w zarządzaniu i przyszłej rozbudowie.

Dla kogo kierujemy swoją ofertę?

Nasze usługi związane z tworzeniem aplikacji mobilnych kierujemy przede wszystkim dla wszystkich, którzy mają dość popularnego i niefunkcjonalnego oprogramowania. Dlaczego ktoś taki jak Ty miałby korzystać z nieoptymalnych rozwiązań rynkowych? Stworzenie własnej aplikacji mobilnej pozwoli Ci: zoptymalizować funkcjonowanie firmy i działania pracowników; zintegrować już dostępne rozwiązania; poprawić wyniki sprzedażowe; wpłynąć na promocję marki; być niezależnym od rozwiązań rynkowych.

Jakiej aplikacji mobilnej oczekujesz – natywnej czy hybrydowej?

Chętnie zajmujemy się każdym typem mobilnego oprogramowania na zlecenie. Obecnie decydując się na mobilną aplikację, masz do wyboru program natywny lub hybrydowy. Poniżej pokrótce wyjaśnimy, czym różnią się między sobą. Więcej o podziale aplikacji mobilnych możesz przeczytać na naszym blogu - tutaj .

Aplikacje natywne – postaw na jakość

Są to aplikacje na zlecenie, które tworzy się od podstaw oddzielnie na każdy z systemów. W ramach aplikacji natywnych możemy stworzyć dla Ciebie rozbudowane gry i programy. Zachęcamy do nich klientów, którzy nie lubią iść na kompromisy i oczekują maksymalizacji efektów. Dzięki natywnym aplikacjom mobilnym możesz: rozbudować już istniejący produkt; stworzyć oprogramowanie o największej wydajności; nie ograniczać się do półśrodków; wdrożyć możliwie dużo funkcji do projektu.

Aplikacje hybrydowe – gdy liczy się czas i budżet

Hybrydy łączą technologie używane w budowaniu stron internetowych z funkcjami wykorzystywanymi przez urządzenia mobilne. Stanowią sprytne połączenie różnych technologii i aplikacji, których rezultatem jest autorska aplikacja mobilna. To rozwiązanie sprawdzi się w Twoim przypadku, gdy: chcesz szybciej i taniej zbudować funkcjonalne rozwiązanie; zamierzasz stworzyć aplikację współpracującą z każdą platformą (iOS, Android, Windows 10); wolisz rozsądny kompromis między ceną a funkcjonalnością.

Kto będzie tworzył Twoją aplikację mobilną? Doświadczony zespół programistów!

GMI to profesjonalny zespół. Jesteśmy obecni na rynku IT od ponad 7 lat. Do tej pory współpracowaliśmy z dziesiątkami klientów z całego świata. Jesteśmy w stanie zaoferować Ci najlepsze możliwe rozwiązania, służymy doradztwem i pragniemy dać Ci to, czego oczekujesz. Nasz zgrany team tworzą wyjątkowi specjaliści w swoich dziedzinach. Zwykle pracujemy w zespole składającym się z:

  • Frontend Dewelopera, który z projektu graficznego tworzy funkcjonalny interfejs aplikacji.
  • Dwóch Backend Deweloperów, którzy zadbają o poprawne działanie Twojej aplikacji.
  • Designera odpowiadającego za skomponowanie dedykowane oprogramowania, zachwycającego szatą graficzną.
  • Project Managera dbającego o przestrzeganie budżetu, pilnującego czasu, zespołu i wykonywanych zadań.

W jaki sposób zbudujemy Twoją aplikację?

Nasza praca opiera się na najnowszych trendach i zaleceniach dynamicznie zmieniającej się branży IT. Działamy wedle metodyki iteracyjnej Scrum. Dzielimy projekty na tzw. sprinty, czyli poszczególne etapy, które pozwalają nam dostarczać Ci widoczne i mierzalne efekty naszej pracy. Każdy sprint zawiera kompleksowy zakres prac nad konkretną częścią Twojego programu na zamówienie. Maksymalny czas pojedynczego sprintu to jeden miesiąc. Komunikacja między nami a Tobą oparta będzie na narzędziach online (więcej o nich znajdziesz na naszym blogu), które pozwalają nam zachować nieograniczony i sprawny kontakt, który możemy przeprowadzać wszędzie tam, gdzie mamy dostęp do Internetu. Więcej o codziennej pracy GMI możesz przeczytać na naszym blogu, który regularnie aktualizujemy o nowe treści. Naszą współpracę możemy oprzeć o model Fixed Price lub Time & Material. Sam decydujesz, jak wolisz się z nami rozliczyć. Jeżeli nie wiesz, który model będzie dla Ciebie korzystniejszy, zapraszamy Cię do przeczytania naszego wpisu o Fixed Price vs Time & Material.

Jak możemy Ci pomóc?

Zachęcamy Cię do skorzystania z naszej bogatej oferty i wieloletniego doświadczenia w tworzeniu skutecznych aplikacji dedykowanych. Przedstaw nam swój pomysł, skontaktuj się z nami i skorzystaj z darmowej wyceny projektu.

iOS

programy na tablet
software house ios ios aplikacje na zamowienie

page.app.mobile.ios.desc

aplikacje na iphonea

Android

aplikacji na androida
android tworzenie mobilne aplikacje

page.app.mobile.android.desc

oprogramowanie mobilne
programy na tablet programy na tablet

iOS to ikona niezawodności, funkcjonalności i doskonałej integracji sprzętu z oprogramowaniem. Tworząc mobilne aplikacje, nie można zapomnieć o ogromnym potencjale tego fenomenalnego systemu.

programy na tablet
aplikacji na androida aplikacji na androida

Najważniejsza mobilna platforma systemowa. Android skupia wokół siebie znaczną część mobilnego rynku i coraz chętniej wykorzystuje się go w rozwiązaniach korporacyjnych. System cechuje otwartość i duża wydajność.

aplikacji na androida
aplikacje na windows phone aplikacje na windows phone

Wciąż jedno z najpopularniejszych środowisk obecnych w biurach i rozwiązaniach biznesowych. Pełna integracja Windowsa 10 z urządzeniami mobilnymi i PC'tami daje nam doskonałe pole do popisu.

aplikacje na windows phone

Zadaj pytanie lub otrzymaj darmową wycenę