aplikacje fb Budowanie Aplikacji Facebookowych

Tworzeniem aplikacji na Facebooka zajmujemy się od samego początku powstania Facebook for Developers.

Tworzeniem aplikacji na Facebooka zajmujemy się od samego początku powstania Facebook for Developers. Monitorujemy to dynamicznie zmieniające się środowisko i mamy duże doświadczenie w budowaniu aplikacji na platformę Facebook. Pozwól, że zaprezentujemy Ci naszą ofertę tworzenia Facebookowego oprogramowania na zamówienie.

Aplikacje Facebookowe – wykorzystaj w pełni potencjał social media

Facebook zmienił postrzeganie nie tylko mediów społecznościowych, ale również marketingu, biznesu, branży IT oraz wielu innych segmentów rynku. Dotarcie do klientów i całej grupy odbiorców Twoich usług i produktów może wymagać przedsięwzięcia nietuzinkowych kroków.

Dlaczego miałbyś być zainteresowany Facebookowymi aplikacjami na zlecenie?

  • dzięki nim dotrzesz do szerszej grupy odbiorców;
  • dasz się zauważyć;
  • wprowadzisz innowacyjne rozwiązanie w swojej branży;
  • zyskasz wizerunek nowoczesnej marki.

W ramach tworzonych przez nas aplikacji możemy zaproponować Ci te, z serii konkursów, newsletterów, ankiet, zgłaszania odpowiedzi przez użytkowników, dodawania opinii, integracji ze sklepem internetowym, prostych gier przeglądarkowych i wielu innych aplikacji dedykowanych, które swoje działanie skupiają na budowaniu interakcji z ich użytkownikami.

Portale społecznościowe to potężne narzędzie do promocji swojego brandu. Wykorzystaj ich moc i wyprzedź konkurencję! Przedstaw nam swój pomysł, a chętnie przekujemy go na doskonałą aplikację Facebookową.

facebook aplikacje

Kto stworzy Twoją aplikacje na Facebook?

Zespół GMI to profesjonaliści w każdym calu. Poruszamy się pośród najnowszych technologii i rozwiązań, łączymy je i pragniemy dać Ci to, czego potrzebujesz. Nie idziemy na łatwiznę, a każdy nasz projekt jest unikalny i w pełni dopasowany do Twoich wymagań.

W skład naszego zespołu wchodzą:

  • Frontend Deweloper, który przekuwa grafiki w pełni funkcjonalne interfejsy aplikacji Facebookowej.
  • Dwóch Backend Deweloperów dbających o to, aby aplikacja prawidłowo zwracała i przetwarzała pobrane dane. To dzięki nim wszystko w aplikacji będzie pracować jak w szwajcarskim zegarku.
  • dbający o szatę graficzną. Od niego zależy aspekt wizualny Twojej aplikacji Facebookowej.
  • Project Manager zarządzający zespołem, dbający o terminową i poprawną realizację zadań, a przede wszystkim o prawidłową komunikację wewnątrz zespołu.

W jaki sposób będziemy pracować nad Twoją aplikacją na portal Facebook?

Oferujemy najlepszy model pracy

Działamy wedle najskuteczniejszej metody zarządzania procesami – Scrum. Nasza praca dzieli się na sprinty, czyli usystematyzowane fragmenty (zwykle trwające dwa - trzy tygodnie), po zakończeniu, których możemy przedstawić Ci mierzalne efekty naszej ciężkiej pracy. Więcej o Scrum przeczytasz na naszym blogu .

Stawiamy na sprawną komunikację

Podczas trwania projektu będziemy pozostawać z Tobą w stałym kontakcie, który oparty będzie o narzędzia online. Są to aplikacje webowe oferujące prostą obsługę, przejrzyste interfejsy oraz najwyższy poziom mobilności. Więcej o nich przeczytasz w tym miejscu.

Oferujemy dwa modele płatności

Dajemy Ci swobodę w rozliczaniu się z nami. Możemy przyjąć model finansowy Time & Material lub Fixed Price, więcej o nich przeczytasz tutaj. To od Twoich preferencji zależy, jaką metodę rozliczenia za aplikację Facebookową wybierzesz.

Dlaczego warto wybrać GMI?

Stawiając na nasze usługi, możesz być pewny, że Twoją aplikacją zajęli się fachowcy. Tworzymy oprogramowanie na zlecenie od ponad 7 lat. Do tej pory współpracowaliśmy z wieloma klientami w modelu B2B i B2C z całego świata.

Sprawdź nasze dotychczasowe realizacje. Oferujemy darmową wycenę Twojego projektu. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i wyzwania. Zapraszamy Cię do kontaktu z nami!

Zadaj pytanie im bardziej szczegółowe tym lepiej będziemy w stanie pomóc