Chcesz zbudować aplikację?

Napisz do nas, aby porozmawiać o projekcie!

Zamów darmową wycenę

Sprawdź nas!

Czym się zajmujemy?

Systemy dedykowane

Rozwijający się biznes wymaga współpracy z innymi podmiotami.

Jesteśmy specjalistami w projektowaniu oraz wdrażaniu dedykowanych rozwiązań pozwalających oszczędzać oraz zarabiać dzięki integracjom z zewnętrznymi systemami.

Strony WWW

Chcesz promować swoje usługi lub produkt w internecie? Stworzymy dla Ciebie stronę, którą konkurencja będzie wskazywać jako wzór, a klienci będą Cię prosić o zwiększenie dostaw!

Nowe technologie

Google Glass? iBeacons? Drony? Uwielbiamy! Jesteśmy pasjonatami nowinek i jako pierwsi testujemy urządzenia, które pojawiają się na rynku. Chcesz wykorzystać te technologie w swoim projekcie? Napisz!

Minimum Viable Product

Jednym z głównych celów biznesu jest zarabianie. Pomożemy Ci sprecyzować wymagania dotyczące produktu jednocześnie skupiając się nad zbudowaniem aplikacji, którą uda się zmonetyzować!

Aplikacje mobilne

Smartfony i tablety towarzyszą nam codziennie podczas podróży. Łatwość obsługi aplikacji mobilnej to podstawa w osiągnieciu wysokiej pozycji na rynku. Jeżeli chcesz zbudować aplikację, która podbije świat, napisz do nas!

Nasze projekty

zobacz szczegóły realizacji każdego projektu

MySuperStyle
Interaktywna gra online
Q2Locker.com
Całościowa realizacja
BePay
System płatności
Prosta Firma
System księgowy online
Brainmax
Aplikacja mobilna (iOS, Android)
ZYZZ
Serwis społecznościowy

Technologie

PHP Symfony 2
Szybkość tworzenia - podstawa aplikacji może powstać już w kilka godzin!

Łatwość rozbudowy - posidasz już aplikację? Bez problemu dopiszemy kolejne funkcje.

Wsparcie społeczności - Pomyśl o momencie kiedy Twój produkt zacznie się rozwijać w zawrotnym tempie. Będziesz potrzebować większego wsparcia. Nie ma problemu!

AngularJS
Jesteś fanem przejrzystych i szybkich serwisów? My też!

Chcąc dostarczyć użytkownikowi wygodne narzędzie musimy pamiętać o tym jak dużą rolę pełni interfejs aplikacji.

Tworzenie efektownych oraz efektywnych aplikacji wymaga odpowiednich narzędzi. Dzięki AngularJS zadanie staje się o wiele łatwiejsze.

PhoneGap
Myśląć o aplikacji mobilnej zawsze jednym z pierwszych pytań jest 'Android, iOS czy Windows Phone?'.

Dzięki takiemu narzędziu jak Phonegap tworząc jedną aplikację otrzymujemy możliwość instalacji oraz uruchomienia jej na wielu platformach.

Masz pomysł na Startup? Jesteśmy specjalistami w dziedzinie Minimum Viable Product (MVP)!

chcesz dowiedzieć się więcej?

Odkryj zalety MVP

Przebieg Projektu

Ostatnio na blogu

Martyna
2014-12-08
CMS, CRM, ERP – co to właściwie jest?
Coraz częściej słyszymy dookoła skróty CMS, CRM i ERP. I to już nie tylko w branży informatycznej, ale też w znacznie wychodzących poza tę branżę. Co one tak właściwie oznaczają i dla kogo są przeznaczone? ERP Zacznijmy od najszerszego zagadnienia: system ERP (Enterprise Resource Planning) czyli pl ...
Mateusz
2014-12-04
Projektowanie makiet UX – strata czasu czy konieczność?
Co to są makiety? Wireframes, mock-ups, blue prints, page schematics – wszystkie te synonimy określają makiety. Makieta nie jest niczym innym jak szkicem lub schematem produktu z dokładnie rozrysowanymi kolejnymi ekranami przejść. Projektowanie makiet leży po stronie UI/UX designerów. Ich zadaniem j ...
Martyna
2014-11-28
Płatności internetowe, systemy płatnicze – porównanie
Dobierz płatność do swoich potrzeb. Przedsiębiorcy prowadzący e-biznes muszą liczyć się z tym, że muszą wprowadzić pewien rodzaj płatności online. W tym momencie jest wiele dostawców oraz form płatności internetowych, wiec trzeba się zastanowić, która będzie lepsza dla danego biznesu. Warto więc zad ...
Martyna
2014-09-29
Aplikacja mobilna – Hybryda czy Natywna? Różnice
Termin ‚aplikacja mobilna’ wbrew pozorom nie jest jednoznaczny, bowiem istnieje wiele rodzajów aplikacji mobilnych. Różnice te nie tylko dotyczą technikaliów, ale zarazem wpływają na model biznesowy danej firmy czy startupu. W tym poście przybliżę dwie najbardziej znane wersje aplikacji mobilnych: h ...